Agata Fiałek - referencje

Agata Fiałek

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Dominikę, jej kursy i webinary! Pomogły mi one rozwinąć się od strony pedagogicznej, ponieważ łączą skuteczność uczenia z przyjemnością i przystępnością, z jaką wiedzę można uczniom podać.

Ania Pogrzebska

Anna Pogrzebska

Jest to niezwykle innowacyjna, intuicyjna platforma, zdecydowanie usprawniająca pracę edukacyjną. To kompleksowe rozwiązanie, które polecamy każdemu, kto chciałby wspierać rozwój wielotorowo.

zdjęcie Alicja Owczarska

Alicja Owczarska

Jestem nauczycielem kontraktowym w awansie zawodowym na nauczyciela mianowanego. Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym, oraz szkolnym. Ukończyłam studia z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiki pracy socjalnej, terapii pedagogicznej oraz filologii polskiej. Od dwóch lat jestem częścią wspaniałej społeczności, jaką jest Szkoła Szybkiego Czytania Memo. Zajmuję się nauką czytania oraz prowadzę kursy z zakresu szybkiego czytania, notowania nieliniowego i technik pamięciowych. Od kiedy pracuję w Memo wciąż uczę się czegoś nowego. Zgłębianie wiedzy dotyczącej pracy mózgu stało się przyjemnością. Największą satysfakcję sprawia mi fakt, że zdobyta wiedza pozytywnie wpływa na postępy w pracy moich uczniów. Ich wysoka samoocena, zadowolenie ze swoich sukcesów napędzają mnie do dalszej pracy. Z ogromną ciekawością oczekuję kolejnych wyzwań, jakie stawiają przede mną potrzeby moich uczniów.

EB logo napis pole ochronne(1)

Edu Bears

Sesja Pani Dominiki w ankiecie uczestników miała bardzo wysoką ocenę w zakresie prezentacji tematu, wartości merytorycznych oraz generalnej oceny prowadzącego.

Marika Sawicka

metodyk w Centrum Edukacyjno Językowym  MyTime – Żuków

Ewa Szcząchor

właściciel szkoły językowej Filolog w Biłgoraju